| GulDan a întrebat:

De ce imi piuie urechile? adica aud zgomotul acela de fundal mai tare decat restu...cand sunt singur undeva fara galagie..aud piuitul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca trebuie sa mergi la ORL. Poate fi inceput de surzenie, sau poate fi de la creier, problema psihica.

| MiruD a răspuns:

Sa nu fie de la tensiune. Sa o ai prea mica. Mergi la un medic!

| Overom a răspuns:

Tensiunea, e posibil sa ai tensiune si sunt pastile pentru asa ceva dar cel mai sigur fa un control

| Radu_Antonio_1986 a răspuns:

Ai probleme cu o insuficienta circulatorie cerebrala sau un sindrom vertiginos ori sunt alte cauze cum ar fi folosirea castilor