| Andreix2245 a întrebat:

De ce imi zvacneste corpul incontinuu de dimineata pana seara? Nu pot sta in picioare din cauza asta.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Poate ai multa energie pe care n-o consumi? Mananci mult zahar, bei mai mult de o ceasca de cafea intr-un interval scurt, bei sucuri din comert in special Cola? Daca da, renunta la ele pentru ca de acolo se trage.
Incearca sa faci si mai multa miscare si daca tot e asa, mergi la medic.