| alllexb a întrebat:

De ce în urmă operaţiei de circumcizie, glandul nu mai este sensibil la atingere? Mulţumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

E ceva temporar, pana se inmoaie cicatricea de la circumcizie si se refac filetele nervoase sectionate (nervii cresc cam cu jumatate de milimetru pe zi).

| alllexb explică (pentru Empathizer):

Cam ce perioadă? Poate însemna şi peste 6 luni? Mulţumesc mult.

| Empathizer a răspuns (pentru alllexb):

Da.

3 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

E ceva temporar, pana se inmoaie cicatricea de la circumcizie.