| Dynas333 a întrebat:

De ce mă doare când mă urinez (nu mi-am inceput viața sexuală, doar am m-am masturbat uneori nu m-am spălat pe mâine si mă ștergeam cu șervețele)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te-ai iritat de la sters cu servetele si nespalare.
Nu te mai sterge cu porcarii de servetele imbibate in cine stie ce chimicale, spala-te intotdeauna cu apa calda si sapun!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai o infecție care trebuie tratată.