| Zaleilah a întrebat:

De ce ma doare capu mai ales fruntea ( nu am sinuzita) si partea stanga asa parca ma inteapastraight face ieri am facut febrasad si sunt racita si tot ieri am citit o carte Ben Carson cum tot a operat pe creier si ii dureau in partea stanga avea tumorii poate cunoasteti cartea in fine poate sa-mi dea de ganditit aceste dureri happy? ( mai "ametesc"cateodata nu tare dar am lipsa de magneziu iar si magnerot ( medicament) oricum dif. nu era mare avea cu 2 procente mai putin)
Multumesc de raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bulin a răspuns:

Nu cred ca este vorba de nici o tumora.Pentru fiecare simptom ai o explicatie asa ca ti-ai raspuns singura. Poate fi de la raceala, stres sau curent.Sunt o gramada de motive pentru cefalee dar cu siguranta nu ai tumora.