| Mirunicadulceata a întrebat:

De ce ma doare capul de aproape o luna incontinuu si sunt constipata si balonata (dar nu mereu)si respir greu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anca32 a răspuns:

Alimentația este principalul vinovat în special carenta de vitamine dar și faptul ca în alimentația ta lipsesc și lichide supe etc mănânci doar mâncare solida

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

Nu bei destula apa si nu consumi destule fructe si legume. Trebuie sa ai o alimentatie echilibrata.