| KateEdythe a întrebat:

De aproape 1 an de zile ma doare tare rau in capul pieptului si catodata nu pot sa respir, mai ales cand mananc ceva! Si mereu cand ma ridic din pat am niste ameteli ingrozitoare abia mai ma pot tine pe picioare!

Am 15 ani si nu fumez!

Ce credeti ca am?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Probabil din cauza stresului emotiilor oboselii, incearca sa te odihnesti mai mult si nu permite la nimeni sa te loveasca in acest loc, maninca vitamine fructe mai ales cind o sa vina primavaraasta o sa te ajute sa-ti intaresti emnunitatea...mai mult nu stiu cu ce te pot ajuta
pup-

| KateEdythe explică (pentru amelicika):

Bună amelicika! :* Multumesc pentru raspuns! Ma ajutat intr-un fel raspunsul tau!