| vlad_2771 a întrebat:

Cum sa mi se vada venele pe maini? Va rpg raspunsuri serioase!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Prin exercitii cu ganterele.

| Latinmoon a răspuns:

Venele ti se ingroasa atunci cand faci efort la sala ridici gantere, haltere dar nu asa azi te-ai dus si maine gata.
Dupa o serie serioasa de exercitii faci muschi si tot odata vei avea si venele ceva mai groase!winking

| KristalPop a răspuns:

Mie mi se văd. happy
Trebuie să fii slab şi să ai muşchi.
Du-te şi trage la sală un timp.

| TheStory a răspuns:

Scoatele pe afara ca sa se vada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un marker.hee hee

| Hevnoraak a răspuns:

Mie de la consumul de cafea și stres imi ies puternic în evidență.

| skirlex a răspuns:

In primul rand nu stiu de ce ai vrea asta mie mi se vad chiar forte bine, dar eu fac la flotari de nu ma vad incerca si tubig grin merge

| HonneOnna a răspuns:

Daca vrei sa se vada trebuie sa ai pielea foarte alba sau sa fii foarte slab si asa iti ies "in relief"

| Silvica76 a răspuns:

Muschi, tragi de fiare, mai astepti sa se dezvolte in timp ce muncesti

| AlexiAle94 a răspuns:

Mergi la sala. Daca ai grasime acesta ti le va acoperi si nu se vad dar daca muschii se dezvolta pielea se intinde si venele ies la iveala.

| BarcaFan a răspuns:

Ia un pix sau un corector si traget-ti pe mana sau incorda-ti mana.