| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu dorm bine noaptea. mai ales cand stiu ca ii marti si vine miercuri? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Pt ca de-abia a inceput saptamana si vrei ca sa se termine mai repede.

3 răspunsuri:
| georgehari a răspuns:

Pentru că ambele zile au nume care încep cu aceeaşi literă. Eventual mergi într-o ţară anglofonă şi vezi dacă te simţi la fel şi în noaptea de Saturday spre Sunday.

| KaTaLyN a răspuns:

Ori ai o fobie pr zilele care incep cu "m". ori dk ink esti la skool ai ore grele miercuriwinking incearca sa-ti organizezi ziua d miercuri k p una obisnuita si sa t gandesti k e week-end sau orice alta zi care t binedispune pe tinewinking e o kestie psihologik p care numai tu poti s`o rez singur/a

| stardeea a răspuns:

pai depinde ce se intampla miercuri..astepti u ceva sau ai ceva important de facut miercurea