| SnYcK3rS a întrebat:

De ce nu mai am erectie dimineata? Cam de vreo 2 luni nu mai am. Inainte era tun dimineata, acum deloc. Am 18 ani, sunt virgin big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E din cauza ca ti laptopul pe picioare sau de la fumat, bautura ciudat dar se mai intampla din cazele consumului de tutun si alcool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit.Nu mai esti copil.Numai copiilor li se intampla una ca asta dimineata. Se va mai intampla sa ai erectie dimineata stai linistit, ce, tu vrei acuma in fiecare dimineata?

| slayer09 a răspuns:

Inseamna ca in corpul tau se produc niste schimbari hormonale...si din cauza asta nu mai ai, poate ca e si stresul, alcoolul, fumatul sau stilul de viata pe care il ai (sedentarismul.)

| bula2014 a răspuns:

Si seara inainte de culcare ce faci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bula2014):

Ii canta de leagan.laughingrolling on the floor

| bula2014 a răspuns (pentru anonim_4396):

O data de doua ori? tare tipu

| ShdDidutz a răspuns:

Inseamna ca in corpul tau se produc niste schimbari hormonale..si din cauza asta nu mai ai erectie, poate ca e si stresul.

| radda a răspuns:

Gaseste o prietena sa vezi ce erectii vei avea. poate fi si o problema hormonala.un alt motiv ar fi ca erectia o ai cu ceva timp inainte de a te trezi.