| IzabellaLove a întrebat:

De ce nu mi-a venit menstruatia luna asta? Nu am avut niciun contact sexual.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Inca nu s-a sfarsit luna, s-ar putea sa intarzie.
Ho, ca iti vine, nu scapi de asta.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate esti racita, poate inca nu s-a reglat, poate ai vreo infectie samd

| OnuOnulică a răspuns:

O sa vina...ai putina rabdare ca intarzie de venit cu siguranta vine!

| IzabellaLove explică:

Mă asteptam sa răspundă fete dar multumesc mult oricum! :*