| Justme32 a întrebat:

De ce nu pot dormi în alt pat decât al meu de-acasă?
Dacă mă duc cu cortul voi face gardă toată noaptea! Nu pot adormi, ațipi nimic! E ca o tortură, ochii larg deschiși, am băut lapte călduț, am numărat oile lui Gigi, nici măcar alcoolul nu m-a adormit. După ce fac dragoste cu ea, ea adoarme în brațele mele dar nici măcar în patul ei nu pot adormi. În schimb în patul meu de-acasă adorm și mă odihnesc
Antecedente e că nu pot dormi mai mult de 3 ore pe noapte în orice pat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

laughing Asa pateste foarte multa lume. Cand eram mic, imi spunea bunica-mea ca nu poate dormi in alt pat decat al ei. Ulterior, dupa ce am mai crescut si am mai fost plecat de acasa, am experimentat si eu aceeasi senzatie neplacuta. De fapt, eu doar in prima noapte nu pot sa ma odihnesc. Dorm in jur de 2-3 ore. Apoi totul e cat de cat ok.

| denismaria92 a răspuns:

Si mie imi e greu sa adorm in patul altcuiva. Ca sa functioneze, eu imi iau mereu perna de acasa si ceva cu mirosul de "acasa" sa il tin in brate in timp ce dorm. laughing Poate functioneaza si la tine.