| PumpkinDoll a întrebat:

E normal ca atunci cand nu dormi 24 de ore sa te uiti in gol din cand in cand? Dar "adanc", de parca ai atipi cu ochii deschisi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Consumatorii" mai fac asta.

| AFR81 a răspuns:

Sunt unele simptome pe care le avem fiecare, atunci cand nu am dormit pentru o perioada mai lunga.

| RAY a răspuns:

O sa visezi cu ochii deschisi, nu e sanatos asa ceva

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| Dismally a răspuns:

Da, este foarte normal, anormal e sa nu dormi 24 de ore happy

| mihaicelsfant a răspuns:

Cat de ciudat/ciudata estilaughing) in sensul bun

| unvecin a răspuns:

Efectul e normal. Cauza nu. happy Mai rezistă și tu până diseară pe la 8-9. Apoi de mâine te poți trezi matinal și regulat, cu un pic de ambiție.

| PumpkinDoll explică (pentru unvecin):

La asta ma gandeam si eu

| FruttiFresh300 a răspuns:

Dacă pana acum nu ai stat mai mult de atât nedormit, da, e normal.
Somn ușor!

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Da, este normal. Daca mai astepti cam inca 24 de ore o sa fii high, o sa ai microvise (corpul tau intra direct in modul REM cand atipesti) si halucinatii.