| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se consulta minori la clinicile private?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se consultă dar cu un părinte sau reprezentant legal!
Pa, pa.

| mdany a răspuns:

Cum sa nu se consulte.Inca nu am auzit asa ceva.

| express11 a răspuns:

Te inseli! se consulta cu trimitere de la medicul de familie.

| InTheAir a răspuns:

Permiteti-mi sa va contrazic... n-am pus aiurea intrebarea, ci din proprie experienta. Sa te duci la N clinici private si la UNELE specializari sau cum se numesc, sa-ti spuna ( cu parintele langa tine ) : " Eu nu consult minori! "