| Dddfff a întrebat:

De ce nu vorbesc corect in ultima vreme? Ce sa fie? Trebuie sa merg la pshiolog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu la psiholog, doar la un logoped.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai uitat.

| Dddfff explică (pentru sadrian46):

Ce sa uit?

| sadrian46 a răspuns (pentru Dddfff):

Ai uitat să vorbești, vorbind puțin. O să îți re amintești când re începi să vorbești din nou.

| Dana1999 a răspuns:

Da la un psiholog sau logoped(este tot absolvent al psihologiei)

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Stai liniștit, poate vorbești bâlbâit, nici eu nu vorbesc prea corect, dacă vorbești doar bâlbâit nu-i o problema gravă

| AlinMrs a răspuns:

S-ar putea sa fi dezvoltat o alergie la carti?

| xandra0301 a răspuns:

Ne-am prostit toți din cauza statului in casa laughing)