| Justina10ify a întrebat:

In ultima vreme laptop-ul si internet-ul merg foarte greu. De ce? si ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Poate că leptopul are memoria plină. Reinstalează windows-ul. Cât despre internet, poate merge greu și de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul. solutia cea mai sigurawinking

| Andrei260 a răspuns:

Are virusi instaleaza un anti-virus sau dul la un informatician

| raadus a răspuns:

Daca laptopul iti merge greu inseamna ca ar trebui sa incerci o reinstalare a windowsului, Baftawinking

| Mariusfelik a răspuns:

Din cauza ca ai virusi! trebuie reistalat windows-ul. Funda plz.