| Chitaristu a întrebat:

am si eu o nelamurire, stiu ca pare stupid dar am visat persoana iubita 3 nopti la rand, ma trezesc brusc noaptea si iar ma culc etc. dar tot pe ea o visez... inca nu i-am spus ce simt pentru ea, ce credeti... oare e un semn?

P. S. Am visat ca eram casatorit cu ea

Răspuns Câştigător
| SecretLover10 a răspuns:

E un semn ca trebuie sa ii spui ce simti pentru ea caci daca nu sigur o vei pierde.Cine stie... poate si ea te place si asteapta ca si tu sa ii zici ca o placi.Si eu am patit la fel cu pers iubita dar eu ii zisesem deja ca o iubesc. Funda?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te gandesti mult la acea persoana si o visezi asa am patit si eu azi noapte am visat ca am un 5 la un examen.

| Chitaristu explică:

Iceman, totusi cum sa nu te gandesti la ea daca o iubesti happy, si lucruri de genu ca iau 4 in examen... hoooo cate am visat laughing

| Chitaristu explică:

Cristian iti dau funda, am sa incerc sa-i spun, dar nu prea stiu cum, ar fi prea direct sa ma intalnesc cu ea pe scari si sa-i zic "te iubesc " daca mi-ai putea zice cum asi putea s-o impresionez

P.S. -cant la chitara de mult timp si m-am gandit sa fac un concert numai pentru ea...

| aaddyy227 a răspuns:

Asa am patit aseara: deci eu sunt la oras si ea la tara dar e atat de GREU pentru mine sa stau mereu asa departe de ea, cand merg la tara cam in fiecare vineri pana duminica... merg primul lucru la ea si o imbratisez. Prietenii nu ma credeau ca am prietena si in vis eram cu ea la schoala m-am trezit brusc si apoi am continuat acel vis. In cazul tau du-te la ia si spune-i ca o iubesti fii tare si uitete la ce am zis eu ea e la tara si eu la oras e foarte greu mai gandeste-te ce sansa ai!