| TudorFox a întrebat:

De ce se zbate ochiul drept? Pentru ca o sa iti mearga bine cum se spune sau de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a tras curentul.

| sierra1 a răspuns:

Eu îți doresc să-ți meargă bine dar uite aici cum stă treaba:
https://www.avantaje.ro/......i-medicale

| ibaal a răspuns:

Ai o lipsa de magneziu laughing sau esti doar obosit.
dar, daca vrei tu, se mai spune c-ai sa vezi pe cineva draglaughing