| Jhfgjjkj a întrebat:

De ce seara am pofta de mancare sau mi-e foame? Sa zic asa sunt baiat nu is gravidlaughing)
Nu stiu cat e de bine sa mananc seara tarziu dar ma abtin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Foame nu înseamnă că ești flămând.

| RainbowD a răspuns:

Bea o cană de apă și îți trece foamea. Încearcă să nu mănânci la ore târzii. Nu îi sănătos pentru organism în general.

| Anastasia324 a răspuns:

Ii ceva normal
asa se nasc unii oameni
de ex tatal meu se trezeste la ore tarzii si mananca
si alte persoane
asa au unii oameni organismul
si eu la fel
dar mai rar
si nu am patit nimic