| BLURREDLINES a întrebat:

De ce simt ca am emotii si ma inteapa in inima? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| charna a răspuns:

Esti o fire emotiva. nu te inteapa inima. inima..nu inteapa. sint muschii care se contracteaza pe fond nervos.
esti sanatos n-ai nimic.stai linistit.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Esti indragostit sau ai nevoie de un doctor.

| BLURREDLINES explică (pentru Pricked):

Deocamdata, nu sunt laughing.

| Juleuuss a răspuns:

Ai fluturași în burtică? puppy dog eyes

| BLURREDLINES explică:

Nu prea cred, pentru ca se intampla asta de 2 zile, nu mi s-a mai intamplat niciodata. laughing

| NemNUZ a răspuns:

Nu poti stii daca te inteapa inima sau e altceva, fara un control medical

| xXdoareuXx a răspuns:

Nu cred ca ai nimic. dar daca vrei sa te asiguri poti face un control la inima sau ia calciu/magneziu/zinc

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești mai sensibil din fire când ești pus în fața faptului împlinit sau în fața unei persoane.
Nu lăsa emoțiile să te controleze, fii stăpân pe situație.
Pa, pa.

| Conner a răspuns:

Pentru ca esti perfect sanatos/a big grin e ceva firesc.