| Sawarekh a întrebat:

De ce simt nevoia sa ascult melodii triste?

Ma gandesc pe ideea, ca este tot ce am, si practic simt nevoia sa ascult melodii de genul.

Sunt ciudat, sau e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Și ce are că tot muzică e, stai liniștit, pe mine mă bucură și muzică tristă

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

E Super normal. Ascultă, suferă. plănge și descarcăte. Apoi ridică capul sus și mergi mai departe

| Sawarekh explică:

La tot ce am, la tristete, desii nu mereu sunt trist, nu as considera ca sunt in depresie.

| Denis2005123 a răspuns:

Ori ești în depresie ori pur și simplu melodiile de genul te calmează și Io ascult din astea dar mai rar))