| SebylVane1890 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa simtiti nevoia de a fi tristi, de a asculta melodii triste fara nici un motiv? Sunt momente in care simt nevoia de a ma inchide in camera si sa incep sa ascult melodii triste sau sa ma culc fara motiv.Momentele alea cand nu vreau sa vorbesc cu nimeni, in care ma enerveaza oricine nu ma lasa in pace vi s-au intamplat? E normal sa vreau asta?

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da mi s-a intamplat de multe ori chiar daca nu aveam niciun motiv sa fiu trista.
Dar momente cand nu vreau sa vorbesc cu nimeni nu am..adica acea persoana nu mi-a facut nimic si eu nu vreau sa vorbesc cu ea...straight face
Nu stiu cat e de normal, dar sunt multe persoane care fac asta fara motiv.

| Alecsyyya a răspuns:

Daca e normal? Nu stiu, stiu doar ca mi s-a intamplat si mie de multe ori. Preferam sa stau singura in camera si sa ascult muzica mai trista, si nu prea voiam sa ma deranjeze nimeni. Uneori nici eu nu ma inteleg, ma intreb cum pot restul sa o faca laughing

| Seducatorul a răspuns:

Nu! Nu inteleg persoanele care asculta melodii triste intentionat ca sa se intristeze si mai mult!

| SebylVane1890 explică (pentru Seducatorul):

Dar nu vreau sa ma intristez! Pur si simplu simt nevoia si nu ma pot abtine...Nu sunt genul ala suparat, trist si fara pofta de viata.Pur si simplu am momente cand starea de spirit mi se schimba foarte usor sad

| Seducatorul a răspuns (pentru SebylVane1890):

Oricum,sunt sanse mari sa fi Sociopata laughing

| SebylVane1890 explică (pentru Seducatorul):

Ala esti tu, dupa prostia din figura rolling on the floor))sincer, tu mai iubesti natura dupa tot ce ti-a facut? Nu crezi ca e prea cruda cu tine? Cred ca nu te place prea mult sad I'm sorry for you.

| Seducatorul a răspuns (pentru SebylVane1890):

EEE,Poza aia era inainte sa-mi las barba!laughing