| diamante2000 a întrebat:

De ce unii barbati poarta unghii lungi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus, poate ca asa le place sau ca neglijeaza manichiura.

| nony a răspuns (pentru Ioandelasal):

Să ne trăiți!
Tot amabil... după atâta timp?!

| Ioandelasal a răspuns (pentru nony):

Sunt prea batran ca sa ma schimb!

| nony a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nimeni nu e prea batran sa faca o schimbare in ceea cel priveste, dar, da, in cazul de fata nu-I vad rostul!
Sanatate!

| Violleta2022 a răspuns:

Barbatii nu poarta unghii lungi, doar cocalarii, taranii si necioplitii!

| Crush247 a răspuns:

N-au bani de unghiera.