| Sharon1993 a întrebat:

De ce urina mea miroase foarte tare a bicarbonat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| calinjuve a răspuns:

Ma gandesc ca iei medicamente si din cauza asta

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi tu i ti miroși urina? Dar caca a ce pute?

| Sharon1993 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai tu nu aia mananci? ****? de ce trebuie sa te bagi in seama daca nu stii?

| Bizzle a răspuns:

Ce întrebare foarte pathetică. Du-te la un ginecolog ce ne întrebi pe noi? Şi apropo tu îţi miroşi urina? Off doamne...Du-te la un ginecolog dacă te îngrojorează.

| Sharon1993 explică (pentru Bizzle):

"pathetic" esti tu. TPU e un site unde pui orice fel de intrebare "pathetica" sau nu.
miroase foarte tare, nu trebuie sa bag nasu'n wc.

| m00n a răspuns:

Poate a amoniac....asta e mirosul specific pentru infectia urinara

| shotys a răspuns:

Ti se apropie ciclu. e normal, la 20 de ani ai tai nu stiaiplus ca nu mai esti virgina si asta conteaza

| Sharon1993 explică (pentru shotys):

Ba sunt virgina, asta e chestia.

| Tripleevil a răspuns:

Lol? nu stiu cauta pe net

| Anaettee a răspuns:

De unde ai vrea sa știm noi?

| Sharon1993 explică (pentru Anaettee):

Unii stiu pentru ca poate au trecut prin asa ceva, nu mi se intampla numai mie. TPU e un site unde pui intrebi ca sa fii ajutat.

| Anaettee a răspuns (pentru Sharon1993):

Am crezut ca glumesti, nu am auzit asa ceva happy Si eu pun intrebari, dar nu mi se raspunde mereu!

| Sharon1993 explică (pentru Anaettee):

Daca tie nu ti se raspunde e altceva, nu trebuie sa fii rea la alte intrebari.

| Anaettee a răspuns (pentru Sharon1993):

Nu am vrut sa fiu rea.Nu ti-am raspuns cu rautate.Nici nu stiu cum miroase bicarbonatul laughing) Mai bine te-ai duce la doctor, decat sa-i intrebi pe altii, care poate nu stiu si/sau te mint!

| anonyMOUS1998 a răspuns:

Ti-a fost pofta de bicarbonat. laughing) rolling on the floor

| DunhillBlack a răspuns:

A bicarbonat sau a amoniac?

| 11111118888888855555500000099999999777775555544444 a răspuns:

Nu te lua dupa sfaturile noastre happy eu te recomand sa mergi la medic (ginecolog ) etc...