| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp (3-4 luni) am nasul infundat pur si simplu dar doar in unele momente si nu il pot sufla sau asa ca si cum as avea ceva acolo. Nu m-am operat de polipi. Si acum 2 zile m-am culcat neuscat pe cap si m-am trezit a doua zi foarte ciudat. eram moale si imi era rau. Am facut si temperatura. Si astazi ma doare fruntea cum ar fi cand misc ochii asa si in general capu daca misc gatu si din ce m-am uitat pe net ar fi sinuzita. Este clar sinuzita sau? Ajutor sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LovelyMan a răspuns:

Este clar sinuzita. Iti recomand sa mergi la medic, se trateaza destul de repede cu tratament antibiotic.