| costi2193819831 a întrebat:

De ceva timp mi-a aparut ceva pe penis,ca o bubita dar ascutita in parti,un fel de neg dar nu prea,nu stiu sa descriu,a crescut in timp,se afla pe pielea din partea superioara ce-ar putea fi? A, si mentionez ca il aveam dinainte sa-mi incep viata sexuala, se poate sa-i fi transmis ceva si prieteni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cere o trimitere de la medicul de familie sau adreseaza-te unui dermatolog.

| N0xEterniS a răspuns:

Mai taie din ea da-o dr"£"$ laughing

| nowandrei a răspuns:

E posibil sa fie un neg sau un simplu cos... oricum consulta un ginecolog.