| pulx a întrebat:

De ceva vreme ma doare partea stanga a maxilarului putin mai jos de tampla.Cand deschid gura nu prea pot din cauza dureri.Ce ar fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AlexAtanasiu a răspuns:

Depinde de varsta poate iti iese maseaua de minte pe mine asa ma durt

| Filimon_Dienutza_1995 a răspuns:

Posibil să fi prins un curent. thinking Du-te la un control.

| Daniela_Gabriela_Ceuca_1996 a răspuns:

Depinde de durei...te doare gatul cand iti misti capul intr-o parte sau in alta?!