| kta2012 a întrebat:

De curand mi-am facut niste analize hiv pentru ca am facut sex cu o necunoscuta si mam cam speriat apoi...mi-au iesit 0.092 la rezultat ..sunt negative nu? ca nu prea le inteleg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anni02 a răspuns:

Este ok, data viitoare ai grija cu cine faci sexwinking sau foloseste prezervative happy numai bine

| kta2012 explică (pentru Anni02):

Aa ok. stiu... crede-ma intamplarea asta chiar mi-a schimbatgandirea... ajungi sa apreciezi mai mult viata

| Anni02 a răspuns (pentru kta2012):

Exact happy