| puppyeyes a întrebat:

Uneori simt ca ma ia cu lesin, uneori chiar si cand sunt la volan. Am facut analize si totul pare in regula, nimic iesit din comun. Nu am carente prea mari, ci valori putin sub limite, dar nimic de speriat. Ce sa fac cand simt acea senzatie si sunt la volan?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Momentan nu mai conduce. Posibil sa ai o lipsă de vitamine sau chiar atacuri de panica.

| Dana2103 a răspuns:

O perioada ai face bine sa mergi cu autobuzul
Te mai recreezi

| Stefanztl a răspuns:

Ai o imunitate slaba, lipsa de calciu cum ar fi

| Dana2103 a răspuns (pentru Stefanztl):

A zis ca este normala calcemia, ma rog analizele