| dupex a întrebat:

De dimineata, urina imi are culoare roz dar nu foarte tare...ma masturbez destul de des, sunt baiat si am 14 ani... poate fi ceva grav? va rog ajutati-ma ---» funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate da, poate nu, dar mergi urgent la medic.

| doctorandus a răspuns:

Nu are legatura cu masturbarea, dar poti avea cancer la vezica sau infectie urinara. Asta daca n-ai baut suc de morcovi si n-ai mancat sfecla rosie.