| Alegeo a întrebat:

Am fost racita aproximativ 3 saptamani,cu tuse puternica si dureri in gat am fost la medic si mi-a dat ceva pentru gat. Dupa ce mi s-a ameliorat putin raceala a inceput o durere in coasta dreapta ca o febra musculara la inceput dar deja am o saptamana cu durerea asta si e din ce in ce mai dureroasa. Ma fdoare cand ma ridic din pat, chiar si in anumite pozitii.
Durerea e intr-o zona anume cand apas simt durerea mai intensa si e undeva pe osul coastei.
Nu tin minte sa ma fi lovit, eu cred ca e de la raceala si de la tusea pe care am avut-o.
Inca mai tusesc putin si e o durere destul de insuportabila.
Mi-am facut iar programare pentru a merge la doctor, dar e tocmai luni.
As vrea sa stiu daca a mai patit cineva asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

S-ar putea sa ai complicatii de la raceala. Poate un plaman "atins". Sa mergi numaidecat la medic.