| alexionut45 a întrebat:

dupa ce am venit de la sala a inceput sa ma doara partea stanga in zona inghinala si tot partea stanga la mijloc. Poate fi febra musculara, dezvoltarea sau poate fi de la efort mare?

1 răspuns:
| madb a răspuns:

Partea stanga la mijloc e splina (doare la efort ca si ficatul de altfel) zona inghinala stanga poate sa doara ca iradiaza durerea de la splina dar poate fi ceva grav ca o hernie inghinala deci cel mai bine te duci la doctor! De la febra musculara te dor muschii pe care i-ai lucrat nu cred ca ti-ai lucrat numa abdominalii stangi. Poate ai facut o intindere (de asemenea pentru zona inghinala e valabila).