| Ursulake a întrebat:

De doua zile am o senzatie foarte naspa, imi simt vena la cap cum pulseaza in partea dreapta, de la tampla pana dupa ureche, locatia se schimba periodic, dar este o stare cam permanenta, doar cand am ceva de facut care ma distrage nu o pot simti, asa cand sunt singur ma deranjeaza foarte mult, nu ma doare dar o simt cum pulseaza. Ce s-a intamplat? Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi de la stres/o tensiune ridicata/mica.
Adreseaza-te medicului de familie sa vezi cu siguranta despre ce este vorba...
O zi buna happy

| Valy4567 a răspuns:

Du-te la doctor.Nu vreau să te sperii, dar ar putea fi ceva nașpa.Nu are rost să întrebi pe TPU pentru că noi nu putem să știm cu exactitate, așa că ar bine să vezi un doctor.