| sftb a întrebat:

Ma doare in piept cand ridic mana dreapta tot pe partea dreapta mai ales la efort unde muncesc depun mult efort am 20 de ani astept un sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi și fa ți un EKG! În caz de ani nevoie, mergi la cardiolog. Desi efortul te poate epuiza, eu zic sa Iti înlături orice suspiciune.

| untu a răspuns:

Sfatul nu vei găsi aici, ci la medicul de familie pentru un control cat mai amanuntit si niste analize de sânge, urina so scaune pe nemancate! Cu ziguranta ca vei descoperi ceva!

| TwoSlicesPizza a răspuns:

Mergi la medic