| StayChill a întrebat:

De fiecare data cand rad puternic ma doare inima (si imi bate puternic).Pe langa asta,atunci cand ma enervez sau plang sau sunt foarte suparata ma doare burta si inima (ma rog, si in alte parti ale abdomenului).De ce? Mi se intampla foarte des.Uneori fara motiv.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

S-ar putea sa ai o inima slaba. Este mai bine sa mergi la medic.Nu va face nimic dureros, doar iti va asculta un pic inima si iti va face o electrocardiograma, e ceva foarte simplu pentru tine, si daca esti eleva, e gratuit happy

| Pricked a răspuns:

Ar trebui sa o anunti pe mama ta sa te duca la un doctor.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Incearca sa plangi foarte ' puternic' vezi daca se intampla acelasi lucru big grin

| DeidaraXR1 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta dar foarte rar. Parintii mei spune ca este normal dar in cazul tau, daca te doare foarte tare, ar fi bine sa consulti un medic.

| RockLife a răspuns:

Eu banuiesc ce ar fi, dar nu iti pot spune sigur, asa ca te sfatuiesc sa te duci la medic sa faci un control, cu inima nu te joci.