| Mario1994 a întrebat:

Ma doar toate, ca si febra musculara. O data spatele, o data picioare, o data langa burta jos in ambele parti, o data bratele, nu ma plang. Analizele mi le-am facut si sunt bune. Nu e prima data cand am durerile astea. Le am de multa vreme. Trec ele si apar ele. Voi asa ati patit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Am patit la fel, am cumparat un gel numit sindolor si mi-a trecut.

| Mario1994 explică (pentru MadHOuse):

Poate fi febra musculara. Suta la suta. Durerile astea mai apar la toti tineri.happy E bun gelul?

| MadHOuse a răspuns (pentru Mario1994):

Da e foarte folositor.