| MCRgurl a întrebat:

De ieri ma doare burta,in partea de jos,si nu stiu ce sa fac, ma duc si la doctor dar mai intai vreau parerea voastra.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gago a răspuns:

Buna si pe mine ieri ma durea e asa de la mancare stomacul tau acolo e apasat si te apasa jos cum jos la burta nu e piele moarta te doare

dar va trece

funda?

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salutări!
păi,probabil nu ai mâncat prea bine astăzi. înainte să mergi la doctor, mănâncă ceva uşor.şi apoi vezi ce o să spună el.
Succes!

| Scarlett011243 a răspuns:

Ti-a venit menstruatia?

| frikk a răspuns:

Sa nu mi te duci "cumva" cu picioarele INAINTE pe usa de "iesire" rolling on the floor)))))))))

| MCRgurl explică (pentru frikk):

Raspuns de copil retardat

| justroro a răspuns:

Esti fata? big grin

| XxMALVIxX a răspuns (pentru justroro):

Foarte buna intrebarea laughing

| justroro a răspuns (pentru XxMALVIxX):

Pai nu?laughing la o astfel de intrebare trebuie specificat acest lucru mai ales ca numele nu sugereaza nimic big grin

| XxMALVIxX a răspuns (pentru justroro):

Dalaughing Sigur e fata oh go on