| Andra10 a întrebat:

De ieri seara (de cand am stat fix in curent, la o petrecere) simt ca si cum m-ar gadila barbia, parca am niste furnici in interior. Este incomod. De la ce poate fi si ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oOAndreeaOo a răspuns:

Buna! pai poate fi din cauza ca ai facut un fel de raceala care la tine se manifesta prin sensibilitatea pieli. Alta varianta ar fi depunerea unor saculeti de puroi inaintea glandei. Ce poti face? pai ar fi cel mai bine sa consulti un doctor pentru ca numai el iti poate pune diagnosticul corect. Sper sa fie totul bine si sa te fac bine.