| ingerashpierduth a întrebat:

De joi de cand a avut loc premierea de la sfarsitul anului nu stiu de ce imi este foarte rau.Adica imi tremura picioarele si uneori de abia pot sa merg iar daca este intuneric in camerera si aprind lumina cateva secunde nu mai vad nimicstraight face
Sa fie oare pentru ca joi a fost si foarte cald si am stat vreo 2 ore in soare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite care sunt simptomele insolatiei si vezi daca tu ai asa ceva! Dar ar fi bine sa te vada un doctor!
http://www.farmaciata.ro/SitFiles/articol_no_ph.php?id=297

| shishilik a răspuns:

Mie mi se intampla des asa. In cazul meu, este vorba de anemie. Nu mananc cand trebuie si ce trebuie. De-a lungul anilor, chiar daca incerc sa ma alimentez cat mai bine, ajung regulat in spital.

Dar mai bine mergi la un doctor si vezi ce ai tu.

| adidas_2976 a răspuns:

Du-te la medicul de familie.