| Cozon3 a întrebat:

De jumate de an cam asa ma dore sub rotule,la inceput ma durea doar piciorul stang dar pe parcurs a inceput sa ma doara si la piciorul drept. Cand ma ating,fac efort mare, cand stau jos si raman cu picioarele in aceeasi pozitie 10-15 min incepe sa ma doara daca nu schimb pozitia Precizez ca este si un pic umflat (la stangul un pic mai mult ). Imi este teama sa nu fie apa la genunchi.Ce credeti ca este va rog ajutor.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MadalinaBoca a răspuns:

E posibil sa ai si apa la genunchi. Pe mine ma dor rotulele in sezonul rece si abia merg. Ma dor tare si imi tremura. Si am reusit sa rezolv problema cu OSTEOCARE (exista varianta pentru femei si cea pentru barbati). Efectul a fost simtit intr-o saptamana. Trebuie sa ai si grija putin de ele, sa nu iti fie foarte frig. Mare grija! Pupici