| andreirobert15 a întrebat:

ma doare piciorul cam de vreo 7-8 zile piciorul drept acum nu ma mai dore dar a inceput sa ma doara stangul dc? am 14 ani! funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

N-ai calciu, mananca lactate.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pot sa te doara picioarele din diferite motive. Unul ar fi cresterea, cum a zis Nadi, altul ar fi suprasolicitarea. Daca esti sensibil la infectii - ai avut amigdalita recent sau ai avut alte infectii respiratorii sau cu alta localizare, poti sa ai o forma de reumatism cauzata de microbi.

| Nadiiii a răspuns:

Probabil de la crestere