| Angelindeed a întrebat:

De la ce apar ranile in coltul gurii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la prea multă mincare ia pauză.

| Demidol a răspuns:

De la sete, de la mancare picanta, de la bolile de stomac, de la...
Vorbeste cu medicul tau.

| Lydia2806 a răspuns:

Cred că te referi la herpes. Daca nu ai băut apă sau ai poftit la o prăjitură ceva. nu se întâmplă mereu dar se întâmplă. Poți folosi Aloe Vera sau o cremă specială pentru herpes. Recomand crema Zovirax (îți dai cu ea de 4-5 ori pe zi)