| devil2279 a întrebat:

De la ce iar imi apar cosuri pe fata ca de cand am inceput cls a9a numai aveam si acum iar imi apar,sa fie de la transpiratie,de la praf, de la breton, de la ce? crying de la masturbare? si iar mi se face rosie piele la frunte parca e infecta in loc de alba si luminoasa ca inainte crying.Va rog spuneti-mi de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

rolling on the floor cica de la masturbare, vezi ca e o gama completa la oriflame pentru cosuri, functioneaza.

| Anonim0096 a răspuns:

E normal ca la varsta asta sa iti apar si sa iti dispara cosurile, ce ai spus tu nu au cum sa fie cauza, ci doar aceasta perioada de pubertate.Transpiratia de exemplu cum ai zis si tu poate doar sa accentueze inrosirea cat si crestrea cosurilor.

| MrPink a răspuns:

De la nespalare