| Radandam a întrebat:

De la ce poate fi o durere apăruta la picior din senin de 2 zile? Am mai avut un episod acum vreo 10 zile și m-a ținut vreo 2 zile, după mi-a trecut și iar a apărut. De la ce poate fi? Durerea este mai mult de la genunchi în jos, mai mult la glezna. Poate fi tromboza? Dacă ar fi tromboza ar trebui sa am semne pe picior? Nu m-am lovit recent la picior, nu știu de la ce poate fi... Poate fi de la medicamente? Am luat în ultimul timp parasinus, Strepsils, vitamine, betaserc o data parca. Și Augmentin vreo 4 zile, doar ca ma durea pana sa iau augmentin. Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi vorba de reumatism.
Îți recomanzi să te masezi cu un unguent în zona dureroasă.

| BlindMirror a răspuns:

În curând locul tău va fi pe un pat rece, cu un bilețel legat de deget.

| AnImElOvErBuTiDkQ7 a răspuns:

Intrebarea este, te doare glezna? Ca daca te doare glezna nu ma pricep...sorry sad