| Norvegianul a întrebat:

Se poate face reumatism la 21 de ani? Ma doare super rau un picior (si glezna si gamba, pana la genunchi) si nu stiu de la ce este. Am mai patit asta de cateva ori tot asa, fara motiv. N-am stat in picioare mult, nu m-am lovit de nimic. Ce-ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Miriii a răspuns:

Ori il mostenestenesti, ori stai rea mult in picioare si faci prea mult efort cu piciorul si "da" poti face la 21 de ani!

| daassh a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci un control, te duci la medicul de familie care iti va trimitere acolo unde crede el ca e cel mai indicat.

| FashionQueen a răspuns:

Poti face reumatism si la 14 ani. Du-te si fa-ti un consult medical.happy