| DubstepQueen a întrebat:

De la ce pot aparea chisturile?
thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnonimLady a răspuns:

Uite, aici citeste iti da aproape mura-n gura.
http://www.flu.ro/......iene_.html

4 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Depinde la ce chisturi te referi.
Daca te referi la cele ovariene..cauzele sunt dezechilibre hormonale, anticonceptionalele care contin doar estrogeni; uneori diabetul si obezitatea.

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

nu conteaza cu sunt ele.conteaza ca trebuie scos ori prin operatie oro fara dar e mult mai simplu fara operatie adica sa til scoata cu acul sa dupa ce ti la scos o sa iti bage mana in ghips 2 saptamani crede-ma ca si eu am avut chist