| 1992 a întrebat:

De la ce pot aparea dureri de splina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Pot aparea din mai multe cauze. Efort, stres, alimentatie necorespunzatoare... Cel mai bine este sa cauti pe net, dar totusi mergi la un doctor pentru consult deoarece poate fi vorba de ceva mult mai grav care necesita operatie!

Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

De la efort daca vrei sa scapi mai bine continua sportul si apoi scapi si apoi daca te mai doare ( adica deloc)

| Anonim69 a răspuns:

De la efortbig grin

| DizzYuzzY a răspuns:

Poate ca e timpul sa te opereziwinking