| GabyMirel a întrebat:

Am dureri la splina atunci cand alerg, banuiesc ca nu sunt un caz unic, poate chiar unul general, dar vreau sa stiu, care e cauza, cum se poate trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Du-te la doctor ..singura posibilitate

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Tind sa cred ca durerile apar din lipsa de antrenament. Alearga regulat, se va rezolva. Bafta.