| Joker3134 a întrebat:

De la etnobotanice poti sa lesini instantaneu? sau slabe sanse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Dacă nu ești obisnuit. poti.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Slabe sanse doar in functie de organism si calitatea lor, altfel sunt destule...

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Joker3134):

N-am testat calitati asa proaste, daca ai ghinionul sa o faci tu, afli...

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Joker3134):

Am fost sofer de tir, am incercat cu colegii prin parcari cand nu aveam tigari.Belgia si Olanda erau pentru ei tarile cele mai iubite din punctul asta de vedere(si Spania, dar acolo la negru). Raman totusi la tigari...scap mai ieftin cu inmormantarea si sper eu si mai tarziu.