| 7raul7 a întrebat:

Cum poti sa te lesini sau sa lesini pe cineva?

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Nu incerca asa ceva. asta nu e un experiment cu care sa te joci. Poti suferi rani interioare si psihice. Acest experiment e considerat unul din categoria " nu incercati acasa, in parc sau oriunde altundeva."

4 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Stai pe vine si respiri repede pe gura timp de 30 de secunde dp te ridici in picioare cu mainile pe piept si inspiri cat poti tu de mult si dp cineva te ia in brate si te strange tare in zona pieptului pana lesini
Take care!kiss

| SCosmin a răspuns:

Mai il lesini dar il faci sa doarma vreo 2 ore pentru el dar el pentru nou ndaorme 2 secunde...pai ai zici sa se incordeze sati tina rasufltia sa apoi il ei in brate si il strangi dat el trebuie sati tina respiretia sa o sa adoarma. vrteo 5 minute...

| jony a răspuns:

Pui pe o batista amoniac si tragi, bafta!laughing

| 7raul7 explică:

Cosmynel002 poti sa explici un pic mai bine?